Site Haritası · İletişim · English

Danışmanlık Hizmetlerimiz

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİMİZ

SİSMA yönetim danışmanlığı kurumların her türlü işletme ve yönetim sorunlarını deneyimli uzman kadrosu ile, yerinde inceleyerek teşhis ve analizin yapılması, etkin, pratik ve kalıcı çözümler getirilmesi, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına ve bünyesine en uygun sistemlerin kurulması, geliştirilmesi ve uygulamasıdır.

Uzman danışman kadromuzun kuruluş yetkilileriyle yapacağı görüşmeler sonrasında kurumun problemleri tespit edilir. Problemlerin analizi sonrasında yapılması gerekli görülen çalışmalar ve öneriler aktarılır. Yerinde yapılan danışmanlık ihtiyaç analizi sonrasında hizmetin kapsamını, süresini ve maliyetini içeren bir teklif hazırlanır. Kurum tarafından görevlendirilecek yetkililer ile SİSMA danışmanları sürekli işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürürler. Karşılıklı yapılacak görüşmeler sonrasında kurumun özelliklerine, ihtiyaçlarına ve yapısına uygun sistem ve çözüm önerileri sunulur. Hazırlanan uygulama planı süresince ilgili personel eğitimden geçer, bilgilenir ve yeni sisteme adaptasyon amaçlı toplantılara alınır. Danışmanlık çalışmalarının ve değerlendirilmesinin yer aldığı kapsamlı rapor ve öneriler sunulur.

SİSMA yönetim danışmanlığı çerçevesinde, insan kaynakları yönetimi, kalite yönetimi, kurum ve kuruluşların eğitim bölümü kuruluşları ve yeniden yapılandırma hizmetleri yer almaktadır.


PROJE YÖNETİMİ

  • Ulusal ve uluslararası mesleki ve teknik eğitim projelerinin tasarımı, uygulaması, yönetimi ve değerlendirilmesi hizmetleri.
  • Avrupa Birliği ve Dünya Bankası projelerine teklif hazirlama danışmanlığı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Top